چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷
صفحه اصلی / وسايل نقليه / نظرسنجی: بهترین خودرو ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان
برلیانس کراس C3 بهترین خودرو تا 150 میلیون

نظرسنجی: بهترین خودرو ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان

نظرسنجی بهترین خودرو تا ۱۵۰ میلیون تومان

برای مشاهده رنکینگ بر روی دکمه نتایج در انتهای لیست گزینه ها کلیک نمایید. و برای شرکت در نظرسنجی پس از انتخاب گزینه مورد نظر خود بر روی دکمه ارسال در انتهای لیست گزینه ها کلیک نمایید.
Coming Soon
برلیانس کراس C3 5 ( 14.71 % )
رنو ساندرو 6 ( 17.65 % )
ام وی ام X33 4 ( 11.76 % )
چانگان cs35 3 ( 8.82 % )
رنو تندر L90 2 ( 5.88 % )
برليانس H330 1 ( 2.94 % )
برلیانس H320 1 ( 2.94 % )
میتسوبیشی میراژ 1 ( 2.94 % )
ام جی 360 3 ( 8.82 % )
جک S3 1 ( 2.94 % )
بسترن B30 1 ( 2.94 % )
لیفان X60 1 ( 2.94 % )
پژو 207 3 ( 8.82 % )
ام جی GT 1 ( 2.94 % )
چری آریزو 5 1 ( 2.94 % )
دامای X5 0 ( 0 % )

خودروی مورد علاقه شما در لیست نبود؟

با ما تماس بگیرید

رنکینگ بهترین خودرو تا ۱۵۰ میلیون تومان

در هنگام خرید ماشین عواملی متعددی وجود دارند که باید به آنها توجه نمود. یکی از مهمترین این عوامل مقدار بودجه ای است که برای خرید ماشین کنار گذاشته ایم. با این حال سعی خواهیم داشت که از میان گزینه های موجود بهترین ماشین را برای خرید شناسایی کنیم. لذا نیازمند مطالعه دقیق مشخصات و مقایسه خودروهای هم رده خواهیم بود. اما همیشه اتکاء تنها به مشخصات اسمی یک ماشین منجر به رضایت مشتریان نخواهد شد. در این حال استفاده از تجربیات افرادی که قبلا از آن خودرو استفاده نموده اند و یا در حال حاضر یک مدل از آن ماشین را در زیر پای خود دارند می تواند راهنمای ارزشمند و بسیار سودمندی برای شما باشد. از شما نیز دعوت می شود تا در این نظرسنجی شرکت فرمایید:

شرکت در نظرسنجی بهترین خودرو های ۱۰۰ تا ۱۵۰ میلیون تومان

در همین راستا چنانچه تجربیاتی در استفاده از خودروهای لیست نظرسنجی زیر داشته اید و یا دارید و یا آنکه اطلاعاتی در مورد کیفیت خودروی مورد نظر خود می دانید, با شرکت در این نظرسنجی می توانید دیگران را نیز در تجربیات خود سهیم کنید.

معیار قرار گرفتن خودروهای منتخب در این نظرسنجی قیمت کارخانه این خودروها می باشد. با توجه به تغییرات قیمت خودرو, لیست نظرسنجی بصورت ماهانه به روزرسانی خواهد شد.

بهترین خودرو چه ویژگی هایی دارد؟

از آنجایکه افراد مختلف دارای سلایق منحصر به خود می باشند, هر فرد جواب خود را برای این سوال خواهد داشت. ممکن است در نظر شخصی بهترین ماشین دارای یک ویژگی مشخصی باشد که در نظر دیگری این ویژگی از اهمیت بالایی برخوردار نیست. با این حال به نظر می رسد شاخص های مهمی وجود دارد که همواره برای اکثر خریداران خودرو در اولویت قرار خواهد گرفت; و امتیاز جمعی این شاخص ها تعیین کننده بهتر بودن یک خودرو می باشد. در مقاله بهترین ماشین قصد داریم به معرفی برخی از مهمترین شاخص های لازم در هنگام انتخاب خودروی مناسب بپردازیم.

 

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین خودرو تا 200 میلیون

نظرسنجی: بهترین خودروی ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان

نظرسنجی بهترین خودرو تا ۲۰۰ میلیون تومان برای مشاهده رنکینگ بر روی دکمه نتایج در انتهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *