سه شنبه , ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
صفحه اصلی / ورزش، سلامت و زیبایی / نظرسنجی: محبوب ترین باشگاه فوتبال لیگ برتر ایران
پرسپولیس استقلال محبوب ليگ برتر

نظرسنجی: محبوب ترین باشگاه فوتبال لیگ برتر ایران

برای مشاهده رنكينگ بر روی دكمه نتايج در انتهای ليست گزينه ها كليك نماييد. و برای شركت در نظرسنجی پس از انتخاب گزينه مورد نظر خود بر روی دكمه ارسال در انتهای ليست گزينه ها كليك نماييد.

محبوب ترين باشگاه فوتبال در ايران كدام تيم است؟

باشگاه محبوب شما در ليست نبود؟ با ما تماس بگيريد

هوادارن تیم های باشگاهی در فوتبال یکی از ارکان مهم موفقیت آن ها در مسابقات ورزشی به حساب می آیند. بی دلیل نیست که تماشاگران فوتبال عنوان یار دوازدهم را به خود اختصاص داده اند. امتیازی که نمایندگان محبوب ایران در مسابقات آسیایی همچون پرسپولیس استقلال به خوبی از آن بهره برده اند. رقابت به اینجا ختم نمی شوند و هر یک از تیم های داخلی در لیگ برتر هواداران پرحرارت و متعصب خود را دارند.

لیگ برتر خلیج فارس بالاترین سطح مسابقات باشگاهی در فوتبال ایران است که از سال ۱۳۸۰ و بعد از لیگ آزادگان بنیانگذاری شد.

سپاهان اصفهان، پرسپولیس استقلال تهران، فولاد و استقلال خوزستان و سایپا البرز از جمله تیم هایی بودند که توانستند با حمایت هواداران پر حرارت خود، هر کدام یک یا چند دوره قهرمان لیگ برتر ایران شوند.

اما این موضوع هرگز به معنای محبوبیت کمتر سایر تیم های باشگاهی نبوده است. طرفداران دو آتشه و پرشور دیگر تیم های شهرستانی همچون صنعت نفت آبادان , گسترش فولاد و تراکتورسازی تبریز , سپیدرود رشت , ذوب آهن اصفهان , پدیده و سیاه جامگان مشهد , پارس جنوبی جم و پیکان تهران همواره به امید قهرمانی و قرار گرفتن در صدر جدول لیگ برتر به تشویق و حمایت از تیم محبوب خود ادامه داده اند. رقابتی که همچنان ادامه دارد.

 

این مطالب را نیز ببینید!

پرطرفدارترین ورزش

نظرسنجی: پرطرفدارترین رشته ورزشی

نظرسنجی پرطرفدارترین ورزش

۵ دیدگاه‌ها

  1. تاج ابر قدرت آسیا ^_*

  2. استقلال پرافتخارترین تیم ایران 💃

  3. ای استقلالی ای سوراخ مادر زاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *