نظرسنجی: بهترین شامپو موی سر

0 4,124
برای مشاهده رنكينگ بر روی دكمه نتايج در انتهای ليست گزينه ها كليك نماييد. و برای شركت در نظرسنجی پس از انتخاب گزينه مورد نظر خود بر روی دكمه ارسال در انتهای ليست گزينه ها كليك نماييد.

به نظر شما بهترين شامپوی موی سر كدام است؟

شامپوی موردنظر شما در ليست نبود؟ با ما تماس بگيريد

بهترین شامپو موی سر

بهترین شامپو موی سر کدام است؟

کدام شامپو مناسب موی سر من است؟ این شامپو موهای من را خوش حالت تر می کند, این شامپو با موهای سر من سازگار نیست … .

اینها برخی از سوال ها و جوابهایی است که تقریبا همه ما در هنگام خرید شامپو و یا صحبت در مورد بهترین شامپو مطرح می کنیم. لذا با توجه به تجربه افراد در استفاده از شامپوهای مختلف این موضوع می تواند واقعیت داشته باشد که بهترین شامپو مو برای افراد مختلف یکسان نخواهد بود. با این حال برخی از شامپوها به دلیل کیفیت بالای خود موجب رضایت بیشتر مشتریان و استفاده کنندگان آن محصول می شود.

محتوی یک شامپو چیست؟

توجه به بطری یک شامپو کافی است تا اطلاعات مورد نیاز را از محتوی آن شامپو برداشت کنیم. اما کلمات تایپ شده بر روی برچسب شامپو معنای علمی دارند.  اساس اکثر شامپوها مواد تمیزکننده , حجم دهنده, محافظ مو و نرم کننده ها می باشد. برای دسترسی به یک شامپوی مناسب برای موهایتان نیاز به یک فرمول مناسب از ترکیب این مواد داریم. که این موضوع بستگی به نوع موهای ما دارد.

موهای طبیعی

برخی افراد کلید طلایی قفل مو را در دست خود دارند – تعادل مناسبی از چرب بودن و خشک بودن , موهایی که نه بیش از اندازه نازک می باشند و نه بیش از حد معجد و موج دار. اگر موی شما از این دسته می باشد, به نسبت متعادلی از عوامل نرم کننده و شوینده احتیاج دارید.

موهای چرب

ترشح زیاد چربی پوست سر و یا استفاده از محصولات آرایشی و واکس مو می تواند منجر به بقایای چربی در موی سر شما شود که نیازمند فرمول معینی برای حذف این بقایا از موی سر می باشد. این فرمول ها تمایل به استفاده از اسید سالیسیلیک برای تجزیه مواد چرب و چسبناک باقیمانده بر روی مو و پوست سر را دارند. برای این منظور شامپوی شما به مواد شوینده ای همچون سولفات برای حذف غبار و چربی ها نیاز دارد.

نرم و نازک

کلید چاق شدن رشته های لاغر مو در جستجوی پلیمرهایی است که موجب می شوند موی سر ضخیم به نظر آمده و احساس شود.

در هنگام استفاده از شامپوهایی که حاوی مواد پوششی همچون پروتئین گندم هیدرولیز شده می باشند, صاحبان موهای نرم و نازک حجم بیشتری در موی سر خود احساس خواهند نمود. این مواد موجب افزایش قطر شفت مو می شود.

فر و معجد

برای رام کردن موهای سرکش, شما نیاز به مقدار بیشتری از عوامل نرم کننده برای صاف کردن و مرطوب نگه داشتن موی خود دارید. در این مورد محصولات جدیدی با عنوان شامپوی نرم کننده تولید شده اند که ترکیبی از مزایای یک شامپو و یک نرم کننده را دارا می باشند.

یک نرم کننده اساسا یک حالت دهنده با مقدار خفیفی از سورفکتانت برای کمک به پاکسازی مو می باشد. این ترکیب باعث می شود تا در عین حال که سطوح بالایی از رطوبت در موهای شما حفظ می شود , موهای شما به آرامی تمیز شده و موی سر صاف بماند.


توجه: در لیست این نظرسنجی از پرچم کشور صاحب برند استفاده شده است که ممکن است با آنچه که ما در برچسب شامپوهایی که خریداری و مصرف می کنیم متفاوت باشد. علت این موضوع تولید جهانی برندهای معروف در اقصی نقاط دنیا می باشد. 

 

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
دیدگاه تصویری
 
دیدگاه صوتی