نظرسنجی: زیباترین روستای ایران

3 213

نظرسنجی زیباترین روستا در ایران

از شما دعوت می شود تا با ارسال تصاویر زیبا, روستای مورد نظر خود را در نظرسنجی شرکت دهید.

در صورت دریافت تصاویر مختلف از یک روستا, زیباترین تصویر به انتخاب سایت بارگذاری خواهد شد.

برای ارسال تصاویر از این فرم استفاده نمایید

برای مشاهده رنكينگ بر روی دكمه نتايج در انتهای ليست گزينه ها كليك نماييد. و برای شركت در نظرسنجی پس از انتخاب گزينه مورد نظر خود بر روی دكمه ارسال در انتهای ليست گزينه ها كليك نماييد.

به نظر شما زیباترین روستای ایران كدام است؟

روستای محبوب شما در ليست نبود؟ با ما تماس بگيريد

زیباترین روستا در ایران

خداوند روستا را آفرید و بشر شهر را. شاید این مثل خود بتواند بیانگر تفاوت درکیفیت زندگی میان شهر و روستا باشد. احاطه شدن روستاها توسط طبیعت موجب شده است جریان زندگی در روستاها زنده تر جلوه کند.

متاسفانه در دهه های اخیر مهاجرت روستانشینان به شهرها موجب کاهش جمعیت روستاها و نیز ایجاد ویا تشدید مشکلات زندگی شهرنشینی شده است. هوای آلوده, جایگزین شدن محصولات ارگانیک با غذاهای صنعتی و افزایش بیماری های ناشی از سبک زندگی شهری برخی از این مشکلات هستند.

وقت آن رسیده است تا جریان این مهاجرت معکوس شده و هر چه بیشتر به اصل خویش بازگردیم. اتفاقی که در دیگر نقاط دنیا بشکل ویژه ای مورد توجه قرار گرفته است. نه تنها احیاء یک زندگی سالم بلکه شاید پتانسیل بالای اقتصادی روستاها می تواند توجیه و دلیل اصلی این گرایش باشد.

گذشته از اقتصاد کشاورزی و باغداری, جاذبه های روستایی یکی از محرک های اصلی جذب توریست می باشد. زیبایی طبیعی, ارزشهای فرهنگی, گاها اهمیت تاریخی, هوای پاک و زندگی کم استرس, لذت و سرگرمی فراوانی برای بازدیدکنندگان و مسافران فراهم خواهد آورد.

اما ما تا چه اندازه در بهره برداری از این سرمایه های عظیم ملی موفق بوده ایم؟ آیا هنوز وقت آن نرسیده است تا ثروت و گنجینه های درون روستاهایمان را شکوفا کنیم؟

در نظرسنجی زیباترین روستاهای ایران سعی داریم تا به سهم خود و با کمک شما زیبایی روستاها را در اقصی نقاط کشور به رخ بکشانیم. لذا از شما دعوت می شود تا با نگاهی متفاوت به این ثروت ملی تصاویری زیبا از روستاهای ایران را برای ما ارسال نمایید تا در نظرسنجی زیباترین روستا در ایران شرکت داده شود.

در «گلستانه» چه بوی علفی می‌آمد!
من در این آبادی‌، پی چیزی می‌گشتم‌:
پی خوابی شاید،
پی نوری‌، ریگی‌، لبخندی‌.

سهراب سپهری

 

 

 

avatar
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
دیدگاه تصویری
 
دیدگاه صوتی
 
2 موضوعات دیدگاه
1 پاسخ های موضوع
0 دنبال كنندگان
 
پربحث ترین دیدگاه
داغ ترین موضوع دیدگاه
3 نویسندگان دیدگاه
ایران رنکسناشناسacm44 آخرین نویسندگان دیدگاه
جدیدترین قدیم ترین بیشترین آراء
acm44
مشترك
acm44

سایت تون عالیه

ناشناس
میهمان
ناشناس

سلام ببخشید از کدام قسمت میتوانیم نظر دوستان درموردسایت هاراببینیم