چهارشنبه , ۳ بهمن ۱۳۹۷
صفحه اصلی / وسايل نقليه / نظرسنجی: بهترین خودرو تا ۵۰ میلیون تومان
تیبا2 بهترین خودرو تا 50 میلیون

نظرسنجی: بهترین خودرو تا ۵۰ میلیون تومان

نظرسنجی بهترین خودرو تا ۵۰ میلیون تومان

برای مشاهده رنکینگ بر روی دکمه نتایج در انتهای لیست گزینه ها کلیک نمایید. و برای شرکت در نظرسنجی پس از انتخاب گزینه مورد نظر خود بر روی دکمه ارسال در انتهای لیست گزینه ها کلیک نمایید.

 

Coming Soon
تیبا2 5 ( 33.33 % )
تیبا 2 ( 13.33 % )
سایپا 111 2 ( 13.33 % )
سایپا 131 2 ( 13.33 % )
سایپا 132 2 ( 13.33 % )
راین V5 1 ( 6.67 % )
ام وی ام 110 1 ( 6.67 % )

خودروی مورد علاقه شما در لیست نبود؟

با ما تماس بگیرید

شرکت در نظرسنجی بهترین خودرو تا ۵۰ میلیون تومان

در هنگام خرید خودرو نکات متعددی وجود دارند که باید به آنها توجه نمود. یکی از مهمترین آنها مقدار بودجه ای است که برای خرید خودرو کنار گذاشته ایم. با این حال همیشه به دنبال آن هستیم که از میان گزینه های موجود بهترین ماشین را برای خرید شناسایی کنیم. لذا نیازمند مطالعه دقیق مشخصات و مقایسه خودروهای هم رده خواهیم بود. اما همیشه اتکاء تنها به مشخصات اسمی یک خودرو منجر به رضایت مشتریان نخواهد شد. در این حال استفاده از تجربیات افرادی که قبلا از آن خودرو استفاده نموده اند و یا در حال حاضر یک مدل از آن خودرو را در زیر پای خود دارند می تواند راهنمای ارزشمند و بسیار سودمندی برای ما باشد. از شما نیز دعوت می شود تا در این نظرسنجی شرکت فرمایید:

در همین راستا چنانچه تجربیاتی در استفاده از خودروهای لیست نظرسنجی داشته اید و یا دارید و یا آنکه اطلاعاتی در مورد کیفیت خودروی مورد نظر خود می دانید, با شرکت در این نظرسنجی می توانید دیگران را نیز در تجربیات خود سهیم کنید.

معیار قرار گرفتن خودروهای منتخب در این نظرسنجی قیمت بازار این خودروها می باشد. با توجه به تغییرات قیمت خودرو, لیست نظرسنجی بصورت ماهانه به روزرسانی خواهد شد.

 

بهترین خودرو چه ویژگی هایی دارد؟

از آنجایکه افراد مختلف دارای سلایق منحصر به خود می باشند, هر فرد جواب خود را برای این سوال خواهد داشت. ممکن است در نظر شخصی بهترین ماشین دارای یک ویژگی مشخصی باشد که در نظر دیگری این ویژگی از اهمیت بالایی برخوردار نیست. با این حال به نظر می رسد شاخص های مهمی وجود دارد که همواره برای اکثر خریداران خودرو در اولویت قرار خواهد گرفت; و امتیاز جمعی این شاخص ها تعیین کننده بهتر بودن یک خودرو می باشد. در مقاله بهترین ماشین قصد داریم به معرفی برخی از مهمترین شاخص های لازم در هنگام انتخاب خودروی مناسب بپردازیم.

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین خودرو تا 200 میلیون

نظرسنجی: بهترین خودروی ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان

نظرسنجی بهترین خودرو تا ۲۰۰ میلیون تومان برای مشاهده رنکینگ بر روی دکمه نتایج در انتهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *