یکشنبه , ۲۷ آبان ۱۳۹۷
صفحه اصلی / وب و دنیای فناوري / نظرسنجی: بهترین جایگزین تلگرام
برنامه تلگرام فیلتر شد . فیلتر تلگرام . بهترین جایگزین تلگرام

نظرسنجی: بهترین جایگزین تلگرام

برای مشاهده رنكينگ بر روی دكمه نتايج در انتهای ليست گزينه ها كليك نماييد. و برای شركت در نظرسنجی پس از انتخاب گزينه مورد نظر خود بر روی دكمه ارسال در انتهای ليست گزينه ها كليك نماييد.

بهترین جایگزین تلگرام کدام شبکه اجتماعی می باشد؟

شبکه اجتماعی مورد نظر شما در ليست نبود؟ با ما تماس بگيريد

برنامه تلگرام فیلتر شد.  با فیلتر تلگرام , بهترین جایگزین تلگرام کدام شبکه اجتماعی است؟

برنامه تلگرام

برنامه تلگرام یک اپلیکیشن پیام رسانی می باشد که توسط سازندگان سابق  Small VK icon و با تمرکز بر سرعت و امنیت ایجاد شده است. برنامه تلگرام فوق العاده سریع، ساده و رایگان می باشد. همچون SMS، اما قدرتمند تر از آن.

شما می توانید پیام ها، عکس ها و فیلم ها را به افرادی که در لیست مخاطبین تلفن خود دارید و دارای برنامه تلگرام در گوشی هوشمند خود هستند ارسال کنید. شما همچنین می توانید گروه هایی را با حداکثر ۲۰۰۰۰ نفر و یا کانال هایی با مشترکین نامحدود ایجاد کنید.

برای آنهایی که به حریم خصوصی در فضای مجازی بسیار اهمیت می دهند، نرم افزار تلگرام امکان چت خصوصی با ویژگی رمزگذاری پایان به پایان (end-to-end) را فراهم می آورد تا این اطمینان را به مخاطبین خود بدهد که پیام آنها تنها توسط گیرنده در نظر گرفته شده می تواند دریافت شده و خوانده شود.

با صدور حکم قضایی تلگرام فیلتر شد

پس از فراز و نشیب های فراوان سرانجام با صدور حکم قضایی فیلتر تلگرام از اولین ساعات روز سه شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ اجرایی شد. بنا به دستور دادسرای فرهنگ و هنر کلیه ارائه دهندگان خدمات دسترسی به اینترنت کشور خصوصا شرکت ارتباطات زیرساخت و اپراتورهای تلفن و دارندگان پروانه ارائه خدمات ارتباطات ثابت مکلف می باشند نسبت به مسدود سازی کامل وب سایت و برنامه شبکه اجتماعی تلگرام اقدام نمایند.

از جمله دلایل اعلام شده برای فیلتر تلگرام موارد زیر می باشد:

  • اعلام شکایات متعدد علیه شبکه اجتماعی تلگرام به دادسرای عمومی وانقلاب تهران و تقاضاهای فراوانی که در خصوص جلوگیری از فعالیت شبکه مذکور از ناحیه شهروندان به این دادسرا واصل شده
  • درخواست ضابطان و سایر نهادهای ذی ربط مبنی بر برخورد قانونی و اتخاذ تصمیم نسبت به جلوگیری از ادامه فعالیت بدون ضابطه و غیر قابل کنترل پیام ­رسان تلگرام
  • و این‌که شبکه تلگرام (به نشانی اینترنتی TELEGRAM.ORG ) با سرمایه گذاری خارجی و بدون رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران اقدام به فعالیت غیرقانونی و بی­‌ضابطه در فضای مجازی کشور نموده و این اقدامات بستر امنی برای فعالیت گروه ­های تروریستی بین­‌المللی گردیده است

با فیلتر تلگرام بهترین جایگزین تلگرام کدام شبکه اجتماعی است؟

این موضوع در حالی است که قریب به نیمی از جمعیت کشور یعنی حدود ۴۰ میلیون نفر در داخل کشور از شبکه اجتماعی تلگرام استفاده می نمایند. حال انتخاب جایگزین مناسب برای جبران این تقاضا موضوعی است که در میان آحاد مردم مورد نقد و بررسی قرار گرفته است. برخی از این شبکه های اجتماعی مورد نظر نیز همچون تلگرام فیلتر می باشند. و در مقابل شبکه های اجتماعی داخلی برای استفاده مردم توسط رسانه و نهادهای رسمی کشور پیشنهاد می گردد. از شما دعوت می شود تا در نظرسنجی بهترین جایگزین تلگرام شرکت فرمایید؟

 

 

 

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین گوشی موبایل

نظرسنجی: بهترین برند گوشی موبایل

نظرسنجی بهترین گوشی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *